//اجاره جرثقیل در مرزداران

اجاره جرثقیل در مرزداران

از محله های معروف و پر طرفدار در پایتخت محله مرزداران تهران می باشد  همچنین این محله بلواری با نام مرزداران دارد که موجب اتصال دو بزرگراه شیخ فضل الله نوری و بزرگراه اشرفی اصفهانی به یکدیگر می شود بزرگراه آیت الله حکیم در شمال این بلوار و بزرگراه جلال آل احمد در جنوب این بلوار قرار گرفته است ویژگی هایی که باعث محبوبیت مرزداران شده است شامل  خیابان های عریض و پهن , آپارتمان های نوساز و ساختمان های  مدرن , و امکانات رفاهی مطلوب , مراکز خرید , دسترسی عالی به سایر نقاط شهر و….. می باشد . در صورتی که مایل به شناخت بیشتر نسبت به این محله هستید با ما همراه باشید . همراه جرثقیل پایتخت باشید با اجاره جرثقیل در مرزداران

  • محله مرزداران تهران بر روی نقشه
  • دسترسی مرزداران تهران
  • امکانات رفاهی محله مرزداران
  • قیمت خانه در مرزداران تهران

اجاره جرثقیل یوسفی کرین کجاست

اجاره جرثقیل در مرزداران

محله مرزداران بر روی نقشه

محله مرزداران تهران در شمال غربی تهران و در منطقه 2 شهرداری واقع شده است این محله از قسمت شمالی محدود شده با بزرگراه حکیم و از قسمت شرقی نیز با بزرگراه شیخ فضل الله نوری محدود می شود همچنین از سمت غرب با بزرگراه یادگار امام ( ره ) و از قسمت جنوبی با بزرگراه جلال آل احمد خاتمه می یابد .

دسترسی مرزداران تهران

از جمله ویژگی های محله مرزداران تهران دسترسی عالی این محله از طریق بلوار مرزداران می باشد چرا که از طریق آن می توان به چهار خیابان مهم پایتخت دسترسی پیدا نموده و به جاده های اصلی متصل گردید  این محله فاقد ایستگاه مترو بوده و اتوبوس هایی که از آن عبور می کنند اتوبوس صادقیه – مرزداران و پونک و همچنین اتوبوس های تندرو میدان آزادی-  دانشگاه آزادی می باشد که ایستگاه آنها ابتدای بلوار مرزداران قرار گرفته است .

امکانات رفاهی محله مرزداران

محله مرزداران تهران از لحاظ امکانات در حد مطلوبی قرار گرفته است مهم ترین مراکز خرید و گردشگری آن شامل مرکز خرید پردیس , الوند و الغدیر و دارای سوپر مارکت ها , میوه فروشی های متعدد  همچنین پارک پردیسان , پارک نهج البلاغه , آسیاب قدیمی و تاریخی کهک می باشد این محله شامل مراکز ورزشی متعددی است که مهم ترین آن باشگاه ورزشی سمن ,  آزادگان , کاج , اندیشه , بلند آسمان  , راه برنا است همچنین این محله از لحاظ دسترسی به مراکز آموزشی در سطح خوبی قرار گرفته است که مهمترین آن می توان به دانشگاه آزاد اسلامی , دانشگاه علم و فرهنگ و دانشگاه علمی کاربردی آیین زندگی اشاره نمود متأسفانه این محله فاقد بیمارستان است اما داروخانه های شاه آبادی و اکبری راد و شاه آبادی و وجود درمانگاه ها توانسته است تا حدودی نیاز افراد را از لحاظ سلامت برطرف نمایند .

قیمت خانه در مرزداران تهران

محله مرزداران در تهران به دلیل امکانات رفاهی مطلوبش و دسترسی عالی به سایر نقاط شهر همچنین آپارتمان های نوساز و لاکچری است برای سکونت و زندگی از محبوبیت خوبی برخوردار است قیمت ملک در این محله متوسط و روبه بالاست از طرفی نیز قیمت ها با توجه به موقعیت محله متغیر می باشد با این تعاریف قیمت ها متری 38 تا 62 میلیون تومان است  .

نقاط تحت پوشش کرایه جرثقیل پایتخت

توسط |2021-06-04T15:51:40+03:30ژوئن 4th, 2021|اجاره جرثقیل|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

رزرو جرثقیل
ارسال به مدیریت