//اجاره جرثقیل در دزاشیب

اجاره جرثقیل در دزاشیب

اگر دنبال شماره تلفن جرثقیل در دزاشیب یا هر یکی از مناطق دیگر شمال تهران هستید جرثقیل پایتخت با بیش از 15 سال سابقه کاری مفید در خدمت شماست . میتوانید از جرثقیل و بالابر 2 تن تا 50 تن در تمام ساعات شبانه روز  حتی در روزهای تعطیل جابجایی های خود را به ما بسپارید . کرایه جرثقیل بدون راننده ، همراه با اوپراتور و خدمات پروژه محور را با قیمت های عالی به جرثقیل پایتخت بسپارید  تا کلی تخفیف بگیرید . همراه ما باشید با اجاره جرثقیل در دزاشیب

شرکت اجاره جرثقیل پایتخت

اجاره جرثقیل در دزاشیب

محله دزاشیب در منطقه یک شهرداری و در شمال کلان شهر تهران واقع شده است این محله اصیل و قدیمی بوده و بر اساس کشفیاتی که از تپه قیطریه به دست آمده قدمت ان به3300  سال پیش بر می گردد قسمت شمال این محدوده را محله بالا و به قسمت جونبی محله پایین گفته می شود این محله دارای بافت سنتی و خیابان های عریض می باشد و دارای دوقنات بوده که هنوز هم جریان دارد , ساکنین محله دزاشیب را افراد متوسط و روبه بالای جامعه تشکیل داده است اشخاص معروفی نیز در ان زندگی کرده اند مانند , اکبرهاشمی رفسنجانی , آیت الله کاشانی و اسدالله اعلم از جمله این افراد بوده اند .

  • محله دزاشیب بر روی نقشه
  • نزدیکترین متروی محله دزاشیب
  • اماکن دیدنی و مراکز خرید محله دزاشیب
  • قیمت اپارتمان در دزاشیب
  • پمپ بنزین محله دزاشیب
خدمات اجاره جرثقیل در تهران
اجاره جرثقیل در دزاشیب

محله دزاشیب بر روی نقشه

محله دزاشیب در شمال تهران و در منطقه یک واقع شده است این محله از سمت شمال به محله جماران و خیابان باهنر منتهی شده , از سمت جنوب نیز به محله فرمانیه ,از سمت غرب به تجریش محدود شده و از سمت شرق به خیابان کامرانیه شمالی و محله حصار بو علی خاتمه می بابد .

نزدیکترین مترو محله دزاشیب

نزدیکترین ایستگاه مترو به محله دزاشیب ایستگاه متروی تجریش می باشد .

اماکن دیدنی  و مراکز خرید محله دزاشیب

از اماکن دیدنی محله دزاشیب مسجد آقاشیخ علی که قدمتی 200 ساله دارد , مسجد عمر رمضون , حمام بوعلی , کوچه غورباغه , باغ های مجد الدوله , باغ حاجی فخرالملک , باغ حاجی سید محمد صراف , مراکز خرید ومجتمع های تجاری فرمانیه , روشا , کیمیا , روماسنتر و همچنین بوستان ها و فضاهای سبز این منطقه اشاره نمود .

قیمت اپارتمان در دزاشیب

محله دزاشیب در منطقه یک و در شمال تهران واقع شده است , قیمت ملک در این محله متوسط و روبه بالا می باشد قیمت خانه ها را نمی توان دقیقا مشخص کرد زیرا ثابت نیستند, با توجه به خیابان اتنخاب شده برای سکونت , نوع و سال ساخت بنا و نیز متراژ آن تعیین می شود , اکثرا متراژ ها بیش از صدمتر می باشد و قیمت خانه های نوساز طبیعتا بالاتر از بافت سنتی و فرسوده می باشد .

پمپ بنزین محله دزاشیب

پمپ بنزینی به نام نیاوران در محله دزاشیب و خیابان با هنر قرار گرفته است که دسترسی مناسب به سایر نقاط این محله دارد .

جرثقیل سبک و سنگین در غرب تهران
توسط |2020-09-21T20:01:36+03:30سپتامبر 21st, 2020|اجاره جرثقیل|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

رزرو جرثقیل
ارسال به مدیریت