//اجاره جرثقیل در شهر ری

اجاره جرثقیل در شهر ری

یکی از کهن ترین و قدیمی ترین محله های پایتخت محله شهر ری تهران می باشد که تاریخ به وجود آمدن آن به زمان آریایی ها می رسد این منطقه اصیل و تاریخی در بخشی از زمان های زیاریان و سلجوقیان پایتخت ایران به شمار می رفت و در دوره های مختلف با عناوینی از جمله شیخ البلاد و ام البلاد شناخته و خوانده می شد بنابر روایات اوستا ری سیزدهمین شهر ساخته شده در دنیاست ک تاریخ تأسیس و سکونت آن به 8000 سال قبل از میلاد مسیح بر می گردد این محدوده امروزه یکی از شهرستان های پایتخت محسوب شده و شامل پنج بخش خاوران , فشافویه , شهرری , کهریزک و قلعه نو می باشد . شماره تلفن اجاره جرثقیل در شهر ری  : 09122961760

  • محله شهرری تهران کجاست ؟
  • محله های خوب شهر ری
  • امکانات شهر ری
  • دسترسی محله شهرری
  • قیمت اپارتمان در محله شهر ری

اجاره جرثقیل در تهران

اجاره جرثقیل در شهر ری

محله شهر ری تهران کجاست ؟

محله شهر ری تهران در جنوبی ترین نقطه پایتخت و منطقه 20 شهرداری است که از قسمت شمالی محدود شده به تهران , از قسمت جنوبی همجوار با شهرستان قم , از قسمت شرقی منتهی شده با شهرستان های پاکدشت و ورامین و از قسمت غربی با شهرستان های زرندیه , رباط کریم و اسلام شهر خاتمه می یابد .

محله های خوب شهر ری

با توجه به محله های مختلف شهرری همه محله ها برای زندگی شرایط یکسانی ندارند محله شهر ری تهران مانند هر محله ای دیگر موقعیت محله ای متفاوتی دارد برخی از این محله ها به دلیل موقعیت خوب و عالی از قیمت بالا و برخی دیگر از محله ها به دلیل محدودیت امکانات نامطلوب از قیمت پایین تری برخوردار هستند از بهترین محله های شهرری می توان به اقدسیه , دیلمان , سرتخت و استخر اشاره نمود .

امکانات شهرری

با توجه به سکنونت و تاریخچه  محله شهرری تهران اما امکانات این محله به قدر کافی نیست به هر حال از جمله امکانات شهررری می توان به بوستان دانش , بوستان مهران , بوستان دولت , بوستان کمیل , بوستان ماهور , مراکز ورزشی مانند فرهنگسرای ولا , پردیس سینمایی راگا , بیمارستان هفت تیر , فیروزآبادی , هفت تیر , اماکن تاریخی چشمه علی , باروی ری , دژ رشکان , استدوان گبرها , تپه میل ,اماکن مذهبی مانند کوه بی بی شهربانو در شرق شهر ری , مسجد افضلیه , مسجد فیروز آبادی آرامگاه بی بی زبیده  مدارس متعدد , داروخانه ها , کتابخانه عمومی , رستوران ها و…. از جمله امکانات این محله به شمار می آیند .

دسترسی محله شهرری

از ویژگی های مطلوب هر محله ای تردد آسان آن از طریق بزرگراه ها و وسایل نقلیه عمومی به سایر نقاط شهر می باشد نزدیکترین ایستگاه مترو شهرری ایستگاه متروی شهر ری ( واقع در خط یک مترو تهران ) و ایستگاه مترو محله قصاب می باشد همچنین 5 اتوبان شریان  اصلی اتصال شهرری به قسمت های شرق , غرب , مرکز و شمال پایتخت است .

قیمت آپارتمان در محله شهر ری

قیمت آپارتمان در محله شهرری با توجه به موقعیت منطقه و همینطور متراژ آن متفاوت می باشد البته باید گفت در کل قیمت خرید در این منطقه بالا نیست در این محله قیمت ها از متری 10 میلیون تا 23 میلیون متغیر می باشد

کرایه جرثقیل در جنوب تهران
توسط |2021-08-23T12:48:20+03:30آگوست 23rd, 2021|اجاره جرثقیل|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

رزرو جرثقیل
ارسال به مدیریت